Škola v přírodě 2018:)

1.den 

máme za sebou. Po příjezdu jsme si prošli okolí, zahráli šiškovou válku. Po výborném obědě jsme se vybalili, zahráli hry na uvítanou a po bazéně šli spát.

2.den

Hned po snídani jsme vyrazili asi na 8 km túru ke Hložecké kapli. Cestou jsme si zahráli šiškovanou a vytvořili ze šišek obrázky. Jak se nám to povedlo se podívejte TADY. Oběd všechny děti zblajzly. Po poledním klidu, který všechny děti uvítaly jsme šli stavět domečky pro skřítky. Večer jsme si zazpívali při kytaře s doprovodem basy. Teď všichni spokojeně spí.

3.den

dneska jsme měli trošku změnu. Po snídani bazén(GDPR-tak nefotím)-plavecké rychlostní závody. Děti jsou moc šikovné. Po obědě jsme vyrazili do Lipiny do hřebčína, kde jsme se všichni povozili na koníkách. Zpáteční cesta byl mazec, bylo docela teplo, tak jsme byli rádi, že jsme se vůbec dobelhali zpět. Ušli jsme 4 km, ale bylo to jak 10. Jakmile se ale děti dozvěděly, že bude diskotéka, rázem ožily a začaly se módit, aby byli nejkrásnější. Celý den byl super, moc jsme si to užily. Po deváté už všichni spali, jako když je do vody hodí. A tady jsou fotečky z celého dne.

4.den 

Počasí nám pořád přeje, což je super. A k tomu vaše báječné děti, jsou všechny bezvadné. Dneska všichni bez remcání ušli 12 km túrou na zříceninu hradu Brumov. Bylo to náročné, takže po příchodu děti uvítaly osvěžující bazén. Samozřejmě ani dnes jsme nevytáhli nakopírované učební papíry :) .Večer jsme je zahnali do postelí a na tajňačku nachystali stezku odvahy, která vedla kolem hotelu po asfaltce. Zazpívali jsme si u kytary a čekali na tmu. Svítící kroužky nám ukazovaly cestu.Některé děti byly moc statečné a šly po jednom, kdo se bál šel s kamarádem. Posunutou večerku děti uvítaly. Teď už unavení spinkají. A tady jsou fotky z túry, tady ze startu stezky

5.den

Fotky

-fotky ze slavnosti slunovratu

 Je za námi poslední den, jsme pojali jsme ho odlehčeně - kolem komína. Dopoledně vzdělávací hry v lese (běhací diktát, obrázkový závod...) Po obědě tradičně bazén. Celý odpolední a večerní program byl oslavou léta a slunovratu. Děti si vyzkoušely spoustu netradičních aktivit, zahrály tombolu o pěkné dárky od vás, zazpívaly u ohně s kytarou a daly si na druhou večeři špekáček. Moc jsme si celý týden užily, ale už se těšíme domů. Pokoje pro jistotu nefotím:) Netuším jak zvládnem zítřejší balení. Určitě najdete spoustu věcí, které nebudou patřit vašemu dítku. Výměny můžou proběhnout v pondělí 25.6. na Laguně. Prohlédněte pořádně děti, jestli si nepřivezly na sobě nějaké zvířátko. Je tady hodně klíšťat. Postupně je vytahujeme. Dám vám u autobusu papírek, kde bylo klíště přisáté, tak mi nikdo neutečte. Pošlu vám hromadnou sms půl hoďky před příjezdem, ať tam zbytečně dlouho nečekáte. jinak počítejte kolem 15,hod. 

Těším se v pondělí, kdo nemůže, tak krásné prázdniny, užijte si je společně s dětmi ve zdraví se spoustou zážitků.

konec